Rekrutacja na zajęcia Uniwersytetu Obywatelskiego dla dzieci potrwa od 5 do 27 września3 października 2012 r. Podstawowym kryterium jest przynależność dziecka do IV, V lub VI klasy szkoły podstawowej i zamieszkiwanie na terenie powiatu słubickiego. Dodatkowo nabór organizowany jest z zachowaniem zasady równych szans. Oznacza to, że udział w zajęciach ma zapewniona zbliżona liczba uczniów z każdej gminy powiatu słubickiego. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorzy nie pokrywają kosztów dojazdu na spotkania.

Zapisy na zajęcia podzielone są na zgłoszenia grupowe (dla szkół) i indywidualne (dla rodziców uczniów).

Zgłoszeń grupowych mogą dokonywać szkoły podstawowe z terenu powiatu wypełniając czytelnie formularz zgłoszeniowy dla grup (do pobrania w wersjach PDF i DOC). Dodatkowo rodzice lub prawni opiekunowie ucznia muszą wypełnić deklarację uczestnictwa dziecka (do pobrania w wersjach PDF i DOC).


Zgłoszeń indywidualnych dokonują rodzice lub prawni opiekunowie dzieci wypełniając czytelnie deklaracje uczestnictwa dziecka (do pobrania w wersjach PDF i DOC).

 

Deklaracje i zgłoszenia można dostarczyć osobiście do biura Fundacji na rzecz Collegium Polonicum, wysłać pocztą na adres:

ul. Kościuszki 1,

69-100 Słubice

z dopiskiem "Uniwersytet Obywatelski",

wysłać faksem na nr 95 7592 444
lub poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Oryginały deklaracji i zgłoszeń powinny zostać dostarczone najpóźniej do 1 października5 października 2012 r.

Przed wypełnieniem formularzy zgłoszeniowych zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Uniwersytetu Obywatelskiego.